All Products
Keywords [ power transmission parts ] match 108 Products.
100000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT110W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 100000 Nm |
| Application: | Winch |
110000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT130W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 110000 Nm |
| Application: | Winch |
120000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT180W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 120000 Nm |
| Application: | Winch |
140000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT220W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 140000 Nm |
| Application: | Winch |
210000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT360W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 210000 Nm |
| Application: | Winch |
2000N.m Mini Planetary Gearbox Reducer Travel Drive for Track Device
| Series: | GFT002 |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 2000 Nm |
| Application: | Track Drive |
3000N.m Mini Planetary Gearbox Travel Drive for Track Device
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 3000 Nm |
| Application: | Track Drive |
5000N.m Mini Planetary Gearbox Reducer for Track Device Travel Drive
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 5000 Nm |
| Application: | Track Drive |
11000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer for Wheel Drive
| Series: | GFT011L2B |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 11000 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
18000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer for Wheel Drive
| Series: | GFT018L |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 18000 Nm |
| Application: | Wheel Drive |

