All Products
Keywords [ power transmission parts ] match 108 Products.
4500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT007W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 4500 Nm |
| Application: | Winch |
6200Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT009W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 6200 Nm |
| Application: | Winch |
9500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT013W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 9500 Nm |
| Application: | Winch |
18000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT024W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 18000 Nm |
| Application: | Winch |
18000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT026W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 18000 Nm |
| Application: | Winch |
26000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT036W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 26000 Nm |
| Application: | Winch |
27000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT040W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 27000 Nm |
| Application: | Winch |
37500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT050W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 37500 Nm |
| Application: | Winch |
42500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT060W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 42500 Nm |
| Application: | Winch |
67000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT080W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 67000 Nm |
| Application: | Winch |

