All Products
Keywords [ power transmission parts ] match 108 Products.
1000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer for Wheel Drive
| Series: | GFT001L |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 1000 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
2200Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer for Wheel Drive
| Series: | GFT002L |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 2200 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
3.5KW High efficiency PMSM Motor with Reducer CANBUS Electric Drive
| Series: | WED |
|---|---|
| Voltage: | 48V |
| Rated Output Torque: | 350 N.m |
1.0KW BLDC Electric Drive for track device and wheel vehicle
| Series: | DED |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 300 Nm |
| Application: | Full Electric Drive |
5.0KW High efficiency PMSM Motor Electric Drive
| Series: | DED |
|---|---|
| Rated Output Torque: | 700 Nm |
| Max. Output Torque: | 1500 N.m |
10KW High Efficiency PMSM Motor Electric Drive
| Series: | DED |
|---|---|
| Rated Output Torque: | 800 Nm |
| Rated Output Speed: | 100 Rpm |
15KW High efficiency PMSM Motor Electric Drive
| Series: | DED |
|---|---|
| Rated Output Torque: | 1050 Nm |
| Rated Output Speed: | 130 Rpm |
50000 lb-in Double Reduction Planetary Reducer Wheel Drive 6WB2
| Series: | 6WB2 |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 5650 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
100,000 lb-in Double Reduction Planetary Reducer Wheel Drive 8WB2
| Series: | 8WB2 |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 11300 Nm |
| Application: | Wheel Drive |

