All Products
Keywords [ power transmission parts ] match 108 Products.
26000N.m Planetary Gearbox for Track Drive
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 26000 Nm |
| Application: | Track Drive |
36000N.m Planetary Gearbox for Track Drive
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 36000 Nm |
| Application: | Track Drive |
50000N.m Planetary Gearbox for Track Drive
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 50000 Nm |
| Application: | Track Drive |
70000N.m Planetary Gearbox for Track Drive
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 70000 Nm |
| Application: | Track Drive |
80000N.m Planetary Gearbox for Track Drive
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 80000 Nm |
| Application: | Track Drive |
110000N.m Planetary Gearbox Travel Drive for Track Device
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 110000 Nm |
| Application: | Track Drive |
130000N.m Planetary Gearbox Travel Drive for Track Device
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 130000 Nm |
| Application: | Track Drive |
180000N.m Planetary Gearbox Travel Drive for Track Device
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 180000 Nm |
| Application: | Track Drive |
220000N.m Planetary Gearbox for Track Drive
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 220000 Nm |
| Application: | Track Drive |
600000N.m Planetary Gearbox for Track Drive
| Series: | GFT |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 600000 Nm |
| Application: | Track Drive |

