All Products
Keywords [ drive ] match 110 Products.
11000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer for Wheel Drive
| Series: | GFT011L2B |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 11000 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
18000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer for Wheel Drive
| Series: | GFT018L |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 18000 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
1000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer for Wheel Drive
| Series: | GFT001L |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 1000 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
2200Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer for Wheel Drive
| Series: | GFT002L |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 2200 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
70000 lb-in Double Reduction Planetary Reducer Wheel Drive 7WB2
| Series: | 7WB2 |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 7910 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
1500N.m Mini Planetary Gearbox Reducer for Track Device Travel Drive
| Series: | GFT001T |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 1500 Nm |
| Application: | Track Drive |
600WE Planetary Drive Electric Drive
| Series: | DED |
|---|---|
| Rated Output Torque: | 800 Nm |
| Rated Output Speed: | 100 Rpm |
350HP One Output Pump Drive 260kW Electric Drive gearbox 1PD-260E
| Application: | Electric Motor |
|---|---|
| Max. Power: | 350HP |
| Output Type: | One Output |
60KW High Drive PMSM Motor Electric Drive Wheel Drive
| Series: | DED |
|---|---|
| Rated Output Torque: | 3000 Nm |
| Rated Output Speed: | 120 Rpm |
200HP One Output Pump Drive Engine Gearbox 1PD-150
| Application: | Hydraulic Pump |
|---|---|
| Max. Power: | 200HP |
| Output: | Pump Flange |

