All Products
Keywords [ drive ] match 110 Products.
18000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT024W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 18000 Nm |
| Application: | Winch |
18000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT026W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 18000 Nm |
| Application: | Winch |
26000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT036W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 26000 Nm |
| Application: | Winch |
27000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT040W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 27000 Nm |
| Application: | Winch |
37500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT050W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 37500 Nm |
| Application: | Winch |
42500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT060W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 42500 Nm |
| Application: | Winch |
67000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT080W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 67000 Nm |
| Application: | Winch |
100000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT110W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 100000 Nm |
| Application: | Winch |
110000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT130W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 110000 Nm |
| Application: | Winch |
120000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT180W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 120000 Nm |
| Application: | Winch |

