All Products
Keywords [ drive ] match 110 Products.
VB11 Wheel Drive Double Reduction Planetary Gearbox Reducer
| Series: | VB |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 11000 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
3000N.m Wheel Drive Planetary Gearbox Wheel Hub
| Series: | GFT003L |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 3000 Nm |
| Application: | Wheel Drive |
1.0KW BLDC Electric Drive for track device and wheel vehicle
| Series: | DED |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 300 Nm |
| Application: | Full Electric Drive |
Max. Output Torque 1500 Nm Full Electric Drive 3.0KW BLDC Motor for Applications
| Series: | DED |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 1500 Nm |
| Application: | Full Electric Drive |
7700Nm Planetary Gearbox Slew Drive GFB017L2B
| Series: | GFB |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 7700 Nm |
| Application: | Excavator |
4500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT005W
| Series: | GFT-W |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 4500 Nm |
| Application: | Winch |
10000Nm Planetary Gearbox Slew Drive GFB024L2B
| Series: | GFB |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 10000 Nm |
| Application: | Excavator |
10000Nm Planetary Gearbox Slew Drive GFB026L2B
| Series: | GFB |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 10000 Nm |
| Application: | Excavator |
16000Nm Planetary Gearbox Slew Drive GFB036L3B
| Series: | GFB |
|---|---|
| Max. Output Torque: | 16000 Nm |
| Application: | Excavator |

