All Products
Keywords [ commande lectrique ] match 0 Products.
Sorry!
Your search "commande lectrique" match no products.
You can Request A Quote to let us to match products for you.
Related Products
600WE Planetary Drive Electric Drive
| Series | DED |
|---|---|
| Rated output torque | 800 Nm |
| Rated output speed | 100 rpm |
| Voltage | 96V |
Model 6 Wheel Drive - single and double reduction
| Series | 6 |
|---|---|
| Max. output torque | 5650 Nm |
| Application | Wheel drive |
| Max input speed | 3000 rpm |
60KW High Drive PMSM Motor Electric Drive Wheel Drive
| Series | DED |
|---|---|
| Rated output torque | 3000 Nm |
| Rated output speed | 120 rpm |
| Voltage | 540V |
10KW High Efficiency PMSM Motor Electric Drive
| Series | DED |
|---|---|
| Rated output torque | 800 Nm |
| Rated output speed | 100 rpm |
| Voltage | 96V |
1.0KW BLDC Electric Drive for track device and wheel vehicle
| Series | DED |
|---|---|
| Max. output torque | 300 Nm |
| Application | Full Electric drive |
15KW High efficiency PMSM Motor Electric Drive
| Series | DED |
|---|---|
| Rated output torque | 1050 Nm |
| Rated output speed | 130 rpm |
| Voltage | 144V |

